کارنوکابین

طراحی برای همکاران پذیرفته میشود

نمونه کارهای کارنوکابین

1- نمونه کار طراحی سه بعدی

همه ی کسانی که قصد خرید کابینت را دارند باید این نکته بسیار مهم را در نظر بگیرند که تنها قیمت بر اساس متراژ نمی تواند قیمت نهایی کابینت آشپزخانه را مشخص نماید و حتما باید طرح  آشپزخانه موجود باشد و قیمت نهایی بر اساس طرح داده شود.   برای مثال ممکن است شخصی قیمت بر اساس متراژ را 100 هزار تومان اعلام نماید و شخصی 120 هزارتومان اما قیمت نهایی شخصی که 120 هزارتومان قیمت اعلام کرده از شخصی که صد هزار تومان قیمت اعلام کرده است پایین ترباشد.   بنا براین تنها راه برآورد اصولی قیمت کابینت مشخص نمودن طرح آشپزخانه و محسوس بودن مقدار جنس مصرفی می باشد.

2-نمونه کار طراحی سه بعدی به صورت ویدیو کلیپ

خیلی از دوستان سازنده دوست دارند یک ساختمان خوش نقشه با توجه به متراژ ملکی که دارند بسازند
یا اینکه تصمیم به پیش فروش ساختمان خود در مراحل اولیه میگیرند.
تیم کارنوکابین با پیشرفته ترین نرم افزار های طراحی با ایده ای نو و خلاق برای اولین بار در ایران ساختمان شما را به صورت فیلم طراحی میکند طوری که انگار ساختمان تمام شده و شما با یک دوربین داخل ساختمان حرکت میکنید و از تمام ساختمان فیلم میگیرید.
مراحل تولید این فرآیند به این صورت است که شما یک نقشه اولیه که مورد تایید شهرداری است را به صورت PDF یاCAD به تیم کارنوکابین ارائه میکنید و تیم کارنوکابین آن را به صورت سه بعدی تبدیل میکند و شما در دفتر ما حاضر میشوید و با سلیقه خودتان اگر جابه جایی برای اتاق ها یا بزرگتر یا کوچکتر کردن بعضی از اندازه ها و یا راجع به نورگیر تغییری در نقشه دارید را بیان میکنید و ما آن را انجام میدهیم و بعد که ساختمان با اندازه و ابعاد کاملا واقعی مورد پسند شما شد بعد به جزئیاتی از قبیل رنگ سرامیک ، گچ بری ، کابینت ، کاشی آشپزخانه و سرویس ها میپردازیم و طبق سلیقه شما طراحی میکنیم.
در انتها تیم کارنو کابین آن را به صورت فیلم ارائه میدهد که در واقع فیلم تمام شده ساختمان را در همان مراحل اولیه ساخت میتوان دید.
و یک دی وی دی از این فیلم به همراه یک فلش تحویل شما میدهیم و شما میتوانید در صورت نیاز از روی آن کپی کرده و به آژانس های املاک و یا به دست مشتریان خود به صورت مستقیم برسانید.
و آن ها با دیدن این فیلم یک تصور واقعی از ساختمان تمام شده شمارا خواهند داشت که در فروش و پیشرفت کار بسیار موثر باشد.

3-نمونه کار های اجرا شده

گروه صنعتی کارنوکابین  26 سال است که در صنعت کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد.    در این قسمت چند نمونه از پروژه های انجام شده توسط کارنوکابین را مشاهده میکنید.

درباره ما

تماس با ما

اخبار کارنوکابین
lightbox